Mi ez a Tomorrowland line-up??

- 4 perces olvasmány
2018-as tomorrowland line-up

A 2018-as Tomorrowland line-up –ra már tényleg nincsenek szavak.
Az egy dolog, hogy már a nyolcadik körnél tartanak bejelentések tekintetében,
de az, hogy a legutóbbi fellépő adag például Dua Lipa nevét is tartalmazza,
tényleg felülmúl minden elképzelést és egyben azt is jelzi, hogy nem csak
design, de a műsor tekintetében is folyamatosan változik a mega fesztivál.

Ez lesz az idei Tomorrowland témája, és ezek a brandek kapnak
saját színpadot a fesztiválon.

Eddig, nyolc körben tehát a következő neveket jelentették be:

Első kör: &ME vs Rampa, Armin van Buuren, Axwell^Ingrosso, Ben Klock,
Marcel Dettman, Camelphat, Charlotte De Witte, Claptone, Da Tweekaz,
Hardwell, Kolsch, Netsky, Partyraiser, Patrice Baumel, REZZ, RL Grime,
Solomun, Stephan Bodzin és Sven Vath.

Második kör: Alesso, Alison Wonderland, Andhim, Ben Nicky, Coone,
Dimitri Vegas & Like Mike, Eric Prydz, French Montana, Jamie Jones, Kayzo,
Mark with A K, Martin Solveig, Recondite, Richie Hawtin, Sunnery James &
Ryan Marciano, Tale Of Us, Vini Vici és Yellow Claw.

Harmadik kör: Alan Fitzpatrick, Aly & Fila, Carl Cox, Cherry Moon Traxx,
Infected Mushroom, Kungs, Lost Frequencies, Martin Garrix, Mind Against,
Nico Morano, Paul Kalkbrenner, Paul van Dyk, San Holo, Sandy Warez vs
Goetia, Sean Tyas, Slander, Solardo és Wildstylez.

Negyedik kör: Above & Beyond, Adam Beyer, Fatboy Slim, Gunz For Hire,
Korsakoff, Len Faki, Luciano, Maceo Plex, Mambo Brothers, Markus Schulz,
Neophyte, Nina Kraviz, Oliver Heldens, Paul Oakenfold, Sam Paganini,
Simon Patterson, W&W és YVES V.

Ötödik kör: Alle Farben, Andrew Rayel, Astrix, Bonzai All Stars, Claude
Vonstroke, Dave Clarke, DVS1, Jax Jones, Klingande, Kollektiv Turmstrasse,
Nicky Romero, Paco Osuna, Paul Elstak, Sasha, Seven Lions, Technoboy,
The Magician és Tiesto.

Hatodik kör: Andrea Oliva, Boris Brejcha, Cold Blue, Cosmic Gate, D.O.D,
DJ Marky, Don Diablo, Fedde Le Grand, Ferry Corsten, Friction, Jauz, Joris Voorn, Mele, NGHTMRE, Robin Schulz, Steve Angello, Timmy Trumpet és Vaal.

Hetedik kör: Ace Ventura, Andrew Bayer, Anna Lunoe, B-Front, Dense & Pika, Disciples, DJ The Prophet, Edu Imbernon, Hernan Cattaneo, Ida Engberg,
Johan Gielen, Jonas Blue, Kiasmos DJ, Krewella, Matthias Tanzmann, Mattn,
Miss K8 és Zatox.

Nyolcadik kör: 2MANYDJs, Armand van Helden, Bedouin, Curtis Alto, Dua Lipa,
Henri PFR, Lil Pump, NERVO, Nora En Pure, Pan-Pot, Rødhåd B2B Âme DJ, Roger Sanchez, Sam Feldt (LIVE), Slushii, Steve Aoki, Sub Zero Project, Todd Terry és az Underworld.

Felmerül a kérdés, hogy van még valaki, aki kimaradt? Hihetetlen, de úgy néz ki,
hogy még lesz legalább egy bejelentési hullám.

Közben szombaton zárul a jegyvásárlási lehetőség, amin a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, ezt itt lehet megtenni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here