Ilyen, amikor a Dj-k arcára fagy a mosoly

- 4 perces olvasmány
dj-k arcára fagy a mosoly

Így az év vége felé közeledve mindenki számot vet az elmúlt hónapok történéseivel, és
az összesítő végén remélhetőleg az alábbi képsorokhoz hasonló arcberendezés születik.
Amennyiben mégsem, ajánlott a Happy Djs Insta oldal készítői megoldását követni, akik akkor is mosolyt csalnak az arcra, legalábbis egy kép ereéig, ha eredetileg nem is volt ott, semmi mosolygásra okot adó történés.

Az általában mindig fapofával pózoló Dj-k ezen az oldalon mind a legkedvesebb arcukat mutatják, ami nem is csoda, ha megnézzük mennyi minden jó dolog történt velük idén:

Mint tudjuk Ben Klock rendszeresen feszegeti a tűrőképességei határait, ezért is nehéz mindig mosolyognia, de most összejött!

Ben Klock #benklock #saycheese #smile #techno #happydjs #berghain

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Dixon igazi kívülállónak nevezi magát, lehet ezért is van az, hogy csak ritkán van oka vidámkodni?

Dixon #dixon #saycheese #smile #happydjs #techno #house #innervisions

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Richie Hawtin ilyen, amikor boldog, hogy CLOSE showja idén nagy siker volt.

Dave Clarke esetében már nem ennyire egyértelmű a helyzet, őt például olyan gondok foglalkoztatják, hogy a tech house lenne az új EDM? Ezek után csoda, hogy semmi oka
az örömködésre??!

Dave Clarke #daveclarke #saycheese #smile #happydjs #techno #thebaron

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Jeff Mills nemrég nyilatkozta, hogy legszívesebben teljesen elzárkózna a közönségtől,
de 
ha már úgy alakult, hogy ezt mégsem teheti meg, inkább kedvesen mosolyog.
Jól teszi, mert jól áll neki.

Len Fakinak is jól áll a jókedv.

Len Faki #lenfaki #happydjs #smile #saycheese #techno #figure

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Ezt már nem feltétlenül mondhatjuk el Kristian (Ame) –ról.

Âme #saycheese #smile #happydjs #innervisions #ame

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Maceo Plexet gyakran látjuk mosolyogni fellépések alatt, és általában ennél sokkal természetesebben is…

Maceo Plex #maceoplex #saycheese #smile #happydjs #mosaic #techhouse

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Skrillex így örül, ha egy ütős remix születik.

Skrillex #skrillex #smile #saycheese #happydjs #sopleased #edm #nicotine

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

A Tale Of Us-nak is minden oka megvan örülni, ők állították össze a legújabb
Fabric mixet
.

Marco Carola is boldog lehet, jövőre is lesz Music On fesztivál Amszterdamban.

Marco Carola #marcocarola #saycheese #smile #happydjs #techhouse #musicon

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

Akárcsak Drumcode Fesztivál, szintén a holland fővárosban, így Adam Beyernek sincs
oka szomorkodni.

Adam Beyer #adambeyer #saycheese #smile #happydjs #drumcode #techno

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

A Modeselektor srácok pedig annak örülnek, hogy  önéletrajzi filmjük most már
ingyenesen elérhető a You Tube-on
!

Modeselektor #modeselektor #saycheese #smile #happydjs #apparat #monkeytown #techno

A post shared by happy djs (@happy.djs) on

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here