Megérkezett a B My Lake fesztivál teljes időrendi bontása

- 3 perces olvasmány
b my lake_időrend_plusbeats

Azt már egy ideje tudjuk, hogy történelme legerősebb line-up-jával kerül
megrendezésre idén a B my Lake
, ahogy azt is, hogy ezúttal Keszthely ad helyet
a fesztiválnak
, tegnap este pedig a pontos időrend is kiderült.

– THE SCHEDULE – Get ready for B my Lake Festival 2018 Official Event 😎

Posted by B my Lake Festival Official on Monday, June 4, 2018

 

Az idei line-up különlegessége, hogy több headliner is hosszabb szettett játszik, vagyis 3 órában élvezhetjük Marco Carola, Chris Liebing b2b Dubfire, Tale Of Us és Maceo Plex játékát, de még John Digweed is két és fél órában lesz hallható.

A két fő színpad mellett, a Lake és Pool Stage-eken, szerda kivételével, már délben elindul a program, jellemzően hazai fellépőkkel, így a legkitartóbbak, egy huzamban akár 18 órán át is bulizhatnak az idei B My Lake fesztiválon.

A teljes, pontos bontás így néz ki:

Augusztus 22. szerda
B Stage
18:00 Poli
21:00 James Cole
23:00 Matador
01:00 Paco Osuna
03:00 Marco Carola (3 hours set)

My Stage
18:00 Polarize
21:00 Andrey Pushkarev

Lake Stage
14:00-18:00
PO:TI
Peter Bernath
Erro

Augusztus 23. csütörtök
B Stage
18:00 SanFranciscoBeat
20:00 Sasha Carassi
22:00 Alan Fitzpatrick
00:00 Charlotte de Witte
02:00 Richie Hawtin
04:00 Marcel Dettmann

My Stage
18:00 Truesounds – Peter Makto, Gregory S, Davko, Justrice
23:30 Philipp Straub
01:30 John Digweed
04:00 Oxia

Lake Stage
12:00-18:00
Bernathy live
Metha
Bohumil

Pool Stage
12:00-18:00
Secret Factory
Dénes Toth
Candyman Da Marquis

Augusztus 24. péntek
B Stage
18:00 Secret Factory
20:00 Gabor Kraft
21:30 HOT X
23:00 Amelie Lens
01:00 Sam Paganini
03:00 Chris Liebing b2b Dubfire (3 hours set)

My Stage
18:00 Yvel & Tristan
20:00 Margot
22:00 Sebastian Muallert
00:00 Moscoman
02:00 Marvin & Guy
04:00 Jennifer Cardini

Lake Stage
12:00-18:00
Mateo&Spirit
Pat Duff
Shabaam

Pool Stage
12:00-18:00
Collins
Garay
Rizkid&Kormix

Augusztus 25. szombat
B Stage
18:00 Sikztah
20:00 Alex Dolby
22:00 ANNA
00:00 Tale Of Us (3 hours set)
03:00 Maceo Plex (3 hours set)

My Stage
18:00 Jaffa Surfa
20:00 Dana Ruh
22:00 Agents of Time live
00:00 Konstantin Sibold
02:00 KOLLEKTIV TURMSTRASSE
04:00 Re.You

Lake Stage
12:00-18:00
Poli
Ramin Sayyah
Nora Matisse&Roland Handrick

Pool Stage 
12:00-18:00
Zagar DJ set
Occam live
Souveq

Múlt évben ilyen volt Zamárdiban:

Mi pedig így láttuk:
Kicsit poros, néha halk, de összességében mégis szerethető volt a 2017-es B my Lake fesztivál